Pensjonat Tajemniczy Ogród położony jest we Frydmanie nad Jeziorem Czorsztyńskim w Pieninach.


View Larger Map

Do Pensjonatu Tajemniczy Ogród można dojechać przez Kraków w kierunku Chyżne/Zakopane, do Nowego Targu. Po wjeździe do Nowego Targu należy skręcić w prawo w kierunku Nowy Sącz, jechać ok. 15 km do wsi Dębno, gdzie należy skręcić w prawo na Przejście Graniczne Niedzica. Następnie po około 3,5km obok głównej drogi we Frydmanie znajduje się wjazd do pensjonatu.

 

Dojazd przez Tarnów, Nowy Sącz (kierunek na Szczawnicę), Krościenko (kierunek Nowy Targ), Mizerna, Maniowy i Dębno (Na skrzyżowaniu w lewo na przejście graniczne Niedzica).

Współrzędne GPS: 49° 26' 44.579" N 20° 13' 31.014" E


Tajemniczy Ogród ***

Witaj w Tajemniczym Ogrodzie

Nazwa nie jest przypadkowa, gdyż cały budynek jest wykonany w niespotykanej formie, którą wymogło specyficzne położenie i otoczenie pensjonatu. Utrzymany jest w aranżacji ogrodu, a pokoje to przytulne „zakątki”, w których dominują określone rośliny.

Menu bez glutenu

menubezglutenutajemniczyogrod

Od kilku lat jesteśmy partnerem programu "Menu bez glutenu". Niemal każde danie jesteśmy w stanie przygotować w wersji bezglutenowej, bezmlecznej, bezjajecznej lub bez wybranych przez klienta składników. O alergiach wiemy niemal wszystko!

Nasza lokalizacja

Jak do nas dojechać? Jak nas znaleźć?

Pensjonat Tajemniczy Ogród*** położony jest nad Jeziorem Czorsztyńskim. Penjonat leży u podnóża Pienin Spiskich (Najwyższy szczyt Żar - 879m n.p.m), a w okolicy znajdują się trzy Parki Narodowe - Pieniński, Gorczański i Tatrzański.

top